Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś kolejna wizyta premiera Morawieckiego w Katowicach

Redakcja
Jest poniedziałek, 16 września. To będzie chłodny i raczej pochmurny dzień. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 18 stopni Celsjusza. Po południu możliwe są opady deszczu. Słońce wzejdzie o godz. 6:20 i zajdzie o 18:56.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 17 w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” (ul Grażyńskiego 47) rozpocznie się spotkanie w Salonie Artystycznym pt. „Bernard Krawczyk. Człowiek i aktor”

O godz. 18 w Galerii pod Łukami (MDK Ligota, ul. Franciszkańska 33) rozpocznie się spotkanie z Józefem Mysłowskim pt: „Tropienie pradziejowego przemysłu na Śląsku”

W filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Radockiego 70 A) odbędzie się spotkanie z Robertem Ostaszewskim, autorem powieści kryminalnych. Początek o godz. 17.

O godz. 18 w Muzeum Archidiecezjalnym (ul. Wita Stwosza 16) odbędzie się koncert duetu INSOMMA. W programie: W. von Bayreuth, Frederick II von Hohenzollern, J.S. Bach, A.A. Pruska.

Na Uniwersytecie Śląskim premier Mateusz Morawiecki spotka się z rektorami śląskich uczeni.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Rozpoczął się drugi tydzień głosowania w Budżecie Obywatelskim.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Przez kilka najbliższych lat nie ma się co spodziewać gruntownych zmian w komunikacji publicznej w metropolii. Więcej TUTAJ.

Stary dworcowy zegar został odnowiony, ale na dworzec już nie wrócił. Szczegóły TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*