Reklama

Dzień dobry Katowice. Budżet Obywatelski wciąż budzi emocje

Redakcja
Jest środa, 8 listopada. Według IMGW, dzisiaj znowu będzie chłodno. Od 3 do maksymalnie 5 stopni Celsjusza pokażą termometry w ciągu dnia. Jednak temperatura odczuwalna ma być jeszcze niższa. Wyniesie niewiele powyżej 0. Wiatr nie powinien wiać mocno. Nie będzie też padało.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.00 posiedzenie komisji edukacji rady miasta.

O godz. 17.00 w MDK Koszutka (filia „Dąb”, ul. Krzyżowa 1) spotkanie pt. „Mówią wieki czyli 800 lat tradycji akademickiej w Oksfordzie”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w SARP (ul. Dyrekcyjna 9) wykład pt. „Dziedzictwo kulturowe – konteksty i interpretacje”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.30 w przychodni Epione (ul. Zawiszy Czarnego 7A) odbędzie się spotkanie inwestora nowego osiedla z mieszkańcami os. Tysiąclecia.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Robią zupę po to, żeby rozdać ją potrzebującym na ulicy. „Zupa w Kato” ma się odbywać co tydzień.

W reakcji na nasz wywiad z Jerzym Forajterem, w którym poruszyliśmy m.in. temat Budżetu Obywatelskiego, odezwał się do nas radny RAŚ Marek Nowara. Dziś w portalu jego polemika ze zdaniem Jerzego Forajtera.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Policja zatrzymała 18-latka, który miał zostawić zwłoki w lesie w Kostuchnie. Powód zbrodni to luksusowy samochód. Więcej TUTAJ.

Pięć alkomatów trafiło do katowickiej policji. Z ogólnodostępnych urządzeń każdy może skorzystać bezpłatnie. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*