Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie trochę chłodniej

Redakcja
Jest poniedziałek, 3 kwietnia. Zgodnie z prognozą IMGW, pierwszy dzień tygodnia będzie trochę chłodniejszy. Termometry pokażą od 8 stopni Celsjusza rano do maksymalnie 16 stopni po południu. Niebo będzie zachmurzone, rozpogodzi się całkowicie około godziny 17. Wtedy też nieco mocniej zacznie wiać wiatr, z prędkością ok. 5 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9.30 i 11.00 w MDK Koszutka pokaz filmu dla dzieci pt. „Bajki Bolka i Lolka” i bajek czeskich. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 12.00 w Murckach wyjazdowe posiedzenie komisji górniczej rady miasta.

O godz. 17.00 w Bibliotece Śląskiej wernisaż wystawy pt. „500 lat protestantyzmu na Śląsku. Wierni w drodze, leśni kaznodzieje, dzieci w modlitwie”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Ten projekt do Budżetu Obywatelskiego został wybrany przez mieszkańców już dwa lata temu. Teraz rozpoczyna się remont jednej z ulic w centrum Katowic.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Budynek katedry, organy z 1922 roku i rzeźba rzymskiej bogini. Te trzy zabytki zostaną wyremontowane częściowo za pieniądze miasta. Dofinansowanie to ponad 600 tys. zł. Więcej TUTAJ.

Był coctail bar, a teraz będzie lodziarnia. Chociaż konkurencja jest duża, to właściciel zapewnia, że lody przy ul. Mariackiej 1 zostaną na stałe. Więcej TUTAJ.

Po naszym artykule o zmianach w Śląskim Wesołym Miasteczku pojawiło się dużo pytań. Rozwiewamy wątpliwości dotyczące nowych cen biletów. Więcej TUTAJ.

Który z radnych prezentował się „najokazalej” podczas meczu piłki nożnej, kto popisał się najgorszym primaaprilisowym żartem, dlaczego dyrektor muzeum powinien bardziej uważać na swoje słowa. Przedstawiamy kolejny odcinek Zbitej śmietanki.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*