Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie trochę chłodniej

Redakcja
Jest poniedziałek, 3 kwietnia. Zgodnie z prognozą IMGW, pierwszy dzień tygodnia będzie trochę chłodniejszy. Termometry pokażą od 8 stopni Celsjusza rano do maksymalnie 16 stopni po południu. Niebo będzie zachmurzone, rozpogodzi się całkowicie około godziny 17. Wtedy też nieco mocniej zacznie wiać wiatr, z prędkością ok. 5 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9.30 i 11.00 w MDK Koszutka pokaz filmu dla dzieci pt. „Bajki Bolka i Lolka” i bajek czeskich. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 12.00 w Murckach wyjazdowe posiedzenie komisji górniczej rady miasta.

O godz. 17.00 w Bibliotece Śląskiej wernisaż wystawy pt. „500 lat protestantyzmu na Śląsku. Wierni w drodze, leśni kaznodzieje, dzieci w modlitwie”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Ten projekt do Budżetu Obywatelskiego został wybrany przez mieszkańców już dwa lata temu. Teraz rozpoczyna się remont jednej z ulic w centrum Katowic.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Budynek katedry, organy z 1922 roku i rzeźba rzymskiej bogini. Te trzy zabytki zostaną wyremontowane częściowo za pieniądze miasta. Dofinansowanie to ponad 600 tys. zł. Więcej TUTAJ.

Był coctail bar, a teraz będzie lodziarnia. Chociaż konkurencja jest duża, to właściciel zapewnia, że lody przy ul. Mariackiej 1 zostaną na stałe. Więcej TUTAJ.

Po naszym artykule o zmianach w Śląskim Wesołym Miasteczku pojawiło się dużo pytań. Rozwiewamy wątpliwości dotyczące nowych cen biletów. Więcej TUTAJ.

Który z radnych prezentował się „najokazalej” podczas meczu piłki nożnej, kto popisał się najgorszym primaaprilisowym żartem, dlaczego dyrektor muzeum powinien bardziej uważać na swoje słowa. Przedstawiamy kolejny odcinek Zbitej śmietanki.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*