Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie coraz cieplej

Redakcja
Jast środa, 15 luty. Jak podaje IMGW, temperatura wzrośnie. Najzimniej ma być rano, -2 stopnie Celsjusza. W ciągu dnia do 1 stopnia powyżej zera. Wiatr słaby, mocniej będzie wiało około godziny 13. Przez cały dzień  niebo ma być bezchmurne.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 10.30 w siedzibie KHW (ul. Damrota 16) konsultacje społeczne nt. połączenia Katowickiego Holdingu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Energii. Później, o godz. 15, rozmowy w PGG (ul. Powstańców 30).

O godz. 13.00 posiedzenie komisji edukacji rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 209).

O godz. 17.00 w Muzeum Historii Katowic (ul. ks. J. Szafranka 9) prezentacja obrazu z cyklu „Galeria jednego obrazu”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17 w MDK Koszutka prelekcja pt. Śladami Bony Sforzy – z ziemi włoskiej do polskiej i… z powrotem”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 17 w Zakonie Bonifratrów (ul. Markiefki 87) pierwszy koncert z cyklu „Bliżej muzyki, bliżej siebie – Muzyczne środy u Bonifratrów”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Młodzież Wszechpolska współorganizuje katowicki bieg „Tropem Wilczym”. Urząd miasta objął wydarzenie patronatem. Pojawiły się głosy sprzeciwu.

Pokażemy zdjęcia nielegalnie zaparkowanych samochodów.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o tym, że: 

Mieszkańcom bloku nie podoba się, że w ich piwnicy zamieszkał bezdomny. Jakiś czas temu wybuchł pożar wszyscy obwiniają za niego pana Mirosława. Ciekawa historia z os. Paderewskiego. Czytaj TUTAJ.

Została wybrana firma, która zaprojektuje tężnię solankową w Parku Zadole. Na wykonanie projektu ma czas do 25 maja. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres redakcj[email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*