Reklama

Duże utrudnienia na autostradzie A4. Przewrócił się samochód ciężarowy

Redakcja
Groźne zdarzenie na autostradzie A4. Od rana występują utrudnienia niedaleko Katowic. Przewrócił się samochód ciężarowy, a jego kierowca został ranny.

Około godziny 7.00 na autostradzie A4 doszło do groźnego zdarzenia. Jadący w kierunku Krakowa samochód ciężarowy z naczepą przewrócił się na bok. Do wywrotki doszło dokładnie przed węzłem Brzęczkowice, czyli skrzyżowaniem z drogą S1. Konieczne jest ściągnięcie uszkodzonego pojazdu z drogi. Na razie nie wiadomo czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, czy jako kolizja. Kierowca ciężarówki jest ranny.

Od tamtej pory kierowcy jadący w stronę Krakowa muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. Ruch jest bardzo spowolniony, bo obydwa pasy są zablokowane. Służby umożliwiły przejazd pasem awaryjnym. Korki tworzą się nie tylko na autostradzie A4 w obu kierunkach, ale również na drodze S1. Jak podaje policja, utrudnienia potrwają około 3 godzin. Na czas podnoszenia pojazdu i ładunku autostrada zostanie zamknięta. Poza tym w rejonie wywrotki doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*