Reklama

Zostały skradzione drogie okulary. Policja szuka tej dwójki

Redakcja
Mężczyzna i kobieta poszukiwani przez policję. W jednej z galerii handlowych w Katowicach doszło do kradzieży. Podejrzewanych nagrały kamery.

Kradzież w galerii handlowej w Katowicach. W Silesia City Center zniknęła para drogich okularów. Do kradzieży doszło 28 listopada w salonie optycznym. Policja postanowiła opublikować zdjęcia przedstawiające podejrzanych i ich rysopisy. Po wizycie dwójki, którą uchwyciły kamery, obsługa zauważyła, że w sklepie brakuje okularów za 1100 zł.
Podejrzewani to mężczyzna w wieku około 40 lat, mający krótkie czarne włosy zaczesane do tyłu, ubrany w granatową koszulkę z białym logo na klatce piersiowej, kurtkę koloru czarnego, ciemne spodnie. Miał też czarny plecak. Kobieta w wieku około 40 lat, włosy ciemniejsze u nasady rozjaśniające się do końcówek, czarna kurtka z futrem wokół kaptura. Obie osoby trzymały w ręku duże szare torby na zakupy.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z II komisariatu pod numerem telefonu 47 85 136 50, 47 85 136 76 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*