Reklama

Wiadomo już kto wystąpi w Parku Śląskim podczas sylwestra z Polsatem

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Sylwestrowa Moc Przebojów po raz pierwszy odbędzie się nie na Stadionie Śląskim, tylko obok. Dzisiaj telewizja Polsat ogłosiła, kto wystąpi na Polach Marsowych.

Przez jakiś czas były wątpliwości, czy w tym roku Polsat po raz kolejny zorganizuje w Chorzowie imprezę sylwestrową. Po średnio udanym wydarzeniu w zeszłym roku, które odbyło się w trakcie IV fali koronawirusa, stacja telewizyjna postanowiła ponownie zorganizować Sylwestrową Moc Przebojów. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w budynku dyrekcji Parku Śląskiego Krzysztof Ibisz przekazał pierwsze informacje dotyczące imprezy. Spotkanie odbyło się tam, bo po raz pierwszy wydarzenie zostanie zorganizowane nie na Stadionie Śląskim, tylko obok niego. Powodem ma być naprawa oświetlenia obiektu sportowego.

fot. Park Śląski.

W tym tygodniu na Polach Marsowych przy Stadionie Śląskim rozpoczął się montaż sceny, która ma przypominać statek kosmiczny. Organizatorzy spodziewają się około 40 tys. publiczności. Szacują, że transmisję przed telewizorami będą oglądały ponad 4 miliony osób. Polsat ogłosił, że w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów na scenie wystąpi 20 wykonawców. Będą to: Lemon, Michał Wiśniewski, Doda, Bajm, Lady Pank, Big Cyc, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Ralph Kaminski, Grzegorz Hyży, Ania Dąbrowska, Enej, Feel, Bryska.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*