Reklama

Długa kolejka do wymiany starych ubrań na bon zakupowy

Grzegorz Żądło
W sobotę kończy się akcja Galerii Katowickiej, w której w zamian za ubrania można było dostać bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach GK. Akcja cieszyła się duża popularnością. Niektórzy stali w kolejce nawet kilka godzin. Wszystko dlatego, że obowiązywał limit 50 voucherów dziennie.

Akcja „Ubrania Pełne Mocy” rozpoczęła się w poniedziałek 24 maja. Przez cały tydzień można było przynosić używane, ale jeszcze dobre ubrania i wymienić je na bon na zakupy. Za 10 kg ubrań przysługiwała 1 karta podarunkowa, a jedna osoba mogła dostać maksymalnie trzy bony. Niektórzy ubrania zbierali po całej rodzinie. Dodatkowym bonusem była bowiem nagroda specjalna – bon podarunkowy o wartości 1000 zł. Trafi on do osoby, która w dniach 24-29 maja przyniosła najwięcej kilogramów ubrań.

Dodatkowo, 1 złotówka z każdego przekazanego 1 kg odzieży ma zostać przeznaczona na tworzenie ekomuralu, oczyszczającego powietrze w Katowicach, który ma zostać namalowany w przyszłym roku.

W sobotę, czyli w ostatnim dniu akcji, do puntu przyjmowania ubrań ustawiła się długa kolejka. Mieszkańcy przynosili kartony i worki pełne ubrań. Niektórzy wykorzystywali do transportu marketowe wózki.

Galeria Katowicka już zapowiedziała, że w związku z dużym zainteresowaniem akcją, planuje ją powtórzyć.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*