Reklama

Dentysta dziecięcy Katowice — Kids Smile Studio odwiedzisz z przyjemnością!

Kids Smile Studio to klinika stomatologiczna inna niż wszystkie. Odczujesz to już od wejścia za sprawą pięknych i kolorowych wnętrz, które zachwycą nie tylko dziecko, ale i rodzica.

Stomatologia dziecięca to nasza pasja, którą zarażamy! Chcemy pokazać Twojemu dziecku, że wizyta dentystyczna nie musi być stresująca ani bolesna. Praca z naszymi wyjątkowymi pacjentami to przyjemność. Każdego małego pacjenta traktujemy indywidualnie i nawiązujemy z nim wyjątkowo więź pacjent — stomatolog. Zachęcamy do kontroli i leczenia zębów już od najmłodszych lat!

Stomatolog dziecięcy, którego pokocha Twoja pociecha

Każdy dentysta pracujący w naszej klinice to specjalista z profesjonalnym i troskliwym podejściem do najmłodszych pacjentów. To zespół wykwalifikowanych specjalistów — lekarzy i higienistek, których codziennym zadaniem jest dbanie o spokój oraz komfort Twojego dziecka.

Kids Smile Studio to leczenie zębów mlecznych w przyjaznych dla dzieci warunkach! Przekonaj się sam i umów swoje dziecko na pierwszą wizytę.

Kontrola jamy ustnej oraz dokładne sprawdzenie rozwoju twarzy u dzieci — kiedy jest na to najlepsza pora?

Na pierwszą wizytę zapraszamy zaraz po pojawieniu się pierwszych ząbków, nie później niż po ukończeniu pierwszego roku życia. To odpowiedni czas, aby zacząć przyzwyczajać swoje dziecko do regularnych wizyt kontrolnych. W końcu najważniejsza jest profilaktyka.

Jak wygląda pierwsza wizyta w naszym Centrum Stomatologii?

Zależy nam na tym, aby mały pacjent czuł się swobodnie, dlatego każde spotkanie przeprowadzane jest w miłej atmosferze. Pierwsza wizyta odbywa się w obecności rodziców i ma na celu zaznajomienie dziecka z gabinetem i sprzętem, który dentysta wykorzystuje do swojej pracy. Stomatolog oceni też higienę jamy ustnej dziecka.

Przed wizytą dentystyczną, serdecznie zapraszamy do naszej kolorowej bawialni dla dzieci, urządzonej w stylu eko.

Kids Smile Studio — miejsce stworzone z myślą o najmłodszych

Cały obiekt Kids Smile Studio zaprojektowany został z myślą o młodych pacjentach. To wesołe i kolorowe wnętrza z uwielbianymi przez dzieci postaciami z bajek. Posiadamy na przykład żółty gabinet stomatologiczny, którego bohaterem jest Król Lew oraz gabinet, gdzie króluje Dory z filmu “Gdzie jest Dory”.

W klinice posiadamy profesjonalny, w pełni wyposażony gabinet zabiegowy, gdzie wykonujemy leczenie pod narkozą. Oprócz tego dysponujemy bawialnią, a także pokojem wybudzeń, gdzie w komfortowych warunkach dziecko wróci do pełnej świadomości po podaniu znieczulenia ogólnego. Dziecko przebywa tam razem z rodzicami i jest nieustannie monitorowane przez specjalistów.

Zakres zabiegów stomatologii dziecięcej:

Bezstresowe leczenie zębów stałych z zastosowaniem najnowszych technologii

W Kids Smile Studio zajmujemy się kompleksowym leczeniem zębów mlecznych i stałych, w tym leczeniem próchnicy i innych problemów związanych z jamą ustną dziecka. Zachęcamy do umówienia się z na wizytę kontrolną. Wykonujemy również fluoryzację, która skutecznie zabezpiecza zęby przed próchnicą.

Ortodoncja dziecięca — u nas Twoje dziecko może zaprojektować wzór aparatu stałego czy ruchomego!

O proste zęby i piękny uśmiech warto zadbać już od najwcześniejszych lat. Kiedy udać się na pierwszą konsultację ortodontyczną? Najlepiej w wieku 6-7 lat lub w przypadku wystąpienia przedwczesnej utraty zębów. U małych pacjentów najczęściej wybieranym aparatem jest aparat ruchomy, który zakłada się jedynie na noc. W naszym gabinecie Twoje dziecko będzie mogło zaprojektować wzór swojego wymarzonego aparatu! Nie czekaj, umów się na wizytę.

Zabieg podcięcia wędzidełka

Do wykonania zabiegu wykorzystujemy najlepszy i najbardziej precyzyjny sprzęt. Podcięcie wędzidełka w wielu przypadkach jest konieczne, ponieważ wędzidełko może ograniczać ruchy języka i być przyczyną powstawania wad wymowy. Zapewniamy, że zabieg jest bezbolesny (wykonywany w znieczuleniu komputerowym), a miejsce poddane zabiegowi szybko się goi.

Znieczulenie

Bezpieczne leczenie w narkozie znieczuleniem komputerowym umożliwia bezbolesne leczenie, unikając tym samym stresu pacjenta. Oferujemy również podtlenek azotu, czyli znieczulenie poprzez gaz rozweselający (sedacja wziewna gazem rozweselającym). Oznacza to jeszcze więcej dziecięcego śmiechu, na którym właśnie nam zależy! Dzieci są wtedy w trakcie zabiegu w pełni świadome, ale zarazem odprężone i radosne, a ich prób bólu jest podwyższony.

Zapraszamy do umawiania wizyt adaptacyjnych w naszym gabinecie stomatologicznym!

Szybko nawiązujemy przyjacielskie relacje z naszymi najmłodszymi pacjentami. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegła miło i przyjemnie. Praca w gabinecie stomatologicznym to nasza pasja i chcemy, aby Twoje dziecko to odczuło. Do zobaczenia w naszej kolorowej klinice dentystycznej!

Wejdź na https://www.kids-smile-studio-katowice.pl/ i sprawdź całą naszą ofertę!

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*