Reklama

Dachowanie w Katowicach. Spowodował je pijany mężczyzna

Redakcja
Groźnie wyglądający wypadek na DK86 w Katowicach. Jeden z pojazdów dachował i jedna z osób została zabrana do szpitala.

Dzisiaj przed godz. 9.00 doszło do zderzenia samochodów na DK86, czyli ul. Murckowskiej. W wypadku na jezdni w kierunku Sosnowca, za cmentarzem komunalnym, zderzyły się 3 pojazdy. Jeden z nich dachował. Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, kierowca oraz pasażer opuścili auto przed przybyciem służb ratunkowych.

Jednak osoba poruszająca się innym pojazdem musiała został przebadana przez zespół ratownictwa medycznego. Następnie została zabrana do szpitala w celu dalszej hospitalizacji, ale nie miała większych obrażeń. Obecnie droga w kierunku Sosnowca jest już w pełni przejezdna. W interwencji, która zakończyła się o godz. 11.30, brały udział 3 zastępy straży pożarnej.

[AKTUALIZACJA, godz. 12.30]

Okazało się, że 22-letni mieszkaniec Zawiercia, który spowodował wypadek, był pod wpływem alkoholu. Miał w organizmie 2 promile. Pojazdem, który dachował, jechały dwie osoby, w tym ciężarna kobieta. Obojgu nic się nie stało. 22-latek będzie miał zakaz prowadzenia pojazdów przez okres dwóch lat. Grozi mu też kara pozbawienia wolności.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*