Reklama

Czas zrobić wielkie oczy! „Wielkie oczy. Ranking nad rankingami”

Oczy jak pięć złotych? Zobaczmy, jakie będą Twoje, kiedy obejrzysz najnowszy program odjechanych mistrzyń radiowego rock’n’rolla: Joanny Zientarskiej i Małgorzaty Wierzejewskiej. Będzie śmiesznie, czasem dziwnie, ale zawsze ciekawie. Będzie również szympans Hektor, który zgrabnie poukładał wszystko w całość.

Premierowe odcinki „Wielkie oczy. Ranking nad rankingami” są emitowane w każdy czwartek i piątek na kanale bielskiej stacji telewizyjnej Active Family o godz. 20.00.

Może i istnieje wiele telewizyjnych rankingów, ale tylko jeden po którym zrobisz taaaakie oczy! Joanna Zientarska oraz Małgorzata Wierzejewska, znane z antyradiowych fal, połączyły siły, by zabrać widzów w szaloną podróż przez to co ciekawe, dziwne i szokujące. Jeżeli myślisz, że wiesz już wszystko, „Wielkie oczy” szybko wyprowadzą Cię z błędu. Zaskakujące potrawy z całego świata, kosmiczne drogie samochody, dziwaczne zabobony czy przerażające przepowiednie. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie w najnowszym show telewizji Active Family.

Czeka też na widzów szympans Hektor. Showman, modniś i aspirujący celebryta. Jego przeszłość nieznana, jego droga na szczyt pewna. Wszystkich obrońców zwierząt uspokajamy. Szympans jest animowany, a program nie jest testowany na zwierzętach.

Bielska telewizja Active Family, znana jest z nowoczesnych formatów i odważnych programów. „Wielkie oczy. Ranking nad rankingami” łączy najlepsze cechy nowoczesnych telewizyjnych produkcji i internetowych show nowej generacji, przyciągających przed monitory miliony widzów. Znane dotąd z radiowych fal Joanna Zientarska i Małgorzata Wierzejewska tworzą duet, jakiego polska telewizja jeszcze nie widziała. Całości dopełniają eksperci, mędrcy, profesorowie, światowej klasy specjaliści i zwykli zjadacze chleba. Nie zapominajmy o szympansie Hektorze…

Kanał Active Family nadawany jest w kilkudziesięciu sieciach kablowych w całej Polsce, w pakietach Canal +, Orange, Netia, UPC, Multimedia, INEA, Jambox, TOYA, Astanet. Więcej na www. activefamily.pl.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*