Reklama

Ciało mężczyzny wyłowione w Szopienicach. Policja ustala jego tożsamość

Ł. K.
Policjanci wydobyli ciało z jednego ze stawów w Szopienicach. Przy zwłokach mężczyzny nie było dokumentów. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, a policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości i publikuje rysopis.

Ciało zauważył przejeżdżający obok stawu Hubertus II rowerzysta. W niedzielę, 3 czerwca około godziny 13.00, policjanci przyjęli jego zgłoszenie. Po wyciągnięciu zwłok z wody lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Podczas wstępnych oględzin ciała nie zauważył obrażeń. Mimo to prokurator zarządził sekcję zwłok. Policjanci przeszukali ubrania, ale nie znaleźli żadnych dokumentów. Nadal trwa ustalanie tożsamości. Policja podaje jego rysopis. To mężczyzna w wieku około 60 lat o szczupłej budowie ciała, wzroście ok. 175 cm i siwych, krótkich włosach. Był ubrany w czarne spodnie dresowe, czerwoną bluzę i buty sportowe marki Reebok.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, są proszone o kontakt pod numerami telefonów: 32/200-25-55, 32/200-37-00 (całodobowo). Informacje można przekazywać również za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected] oraz pod numerem telefonu 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*