Reklama

Chcesz zjeść za darmo kolację w restauracji? Mamy zaproszenia na Restaurant Week

Redakcja
Za kilkanaście dni po raz kolejny będzie można skorzystać z promocyjnych cen w wielu restauracjach w całym kraju, również w Katowicach. 20 października rozpoczyna się jesienna edycja Restaurant Week. Dla naszych czytelników mamy bezpłatne kody, dzięki którym można zarezerwować obiad lub kolację w jednej z 32 restauracji w woj. śląskim.

Festiwal Restaurant Week jest cyklicznym ogólnopolskim wydarzeniem prezentującym wybrane polskie restauracje. Zasada jest prosta. Szefowie kuchni przygotowują trzydaniowe menu (przystawka, danie główne, deser) w cenie 49 zł. W najbliższej edycji na gości czekać będzie niespodzianka w postaci aperitifu.

Rezerwacje na jesienną edycję Restaurant Week już się rozpoczęły (poprzez stronę www.restaurantweek.pl). Warto się pospieszyć, bo im bliżej startu, tym mniej dostępnych godzin w restauracjach. Pełną listę restauracji biorących udział w akcji można znaleźć TUTAJ.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie do wybranej restauracji. O tym jak je zdobyć napiszemy w naszym newsletterze, który wyślemy dzisiaj (niedziela) o godz. 14.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*