Reklama

Catering w dobie pandemii i zakazu opuszczania mieszkania – to idealne rozwiązanie, aby zadbać o swoje zdrowie i nie przybrać na wadze

Gdy za oknem szaleje pandemia, dość błahe może być rozmyślanie na temat obwodu swojej talii. A jednak trzeba się zastanowić, czy gdy epidemia się skończy, z domu wyjdziemy, czy też się… wytoczymy. W momencie, gdy aktywność fizyczna jest utrudniona, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na naszą dietę. I tutaj z pomocą przychodzi dieta pudełkowa.

ZdrowoJedz to niewielka firma, która weszła z przytupem na rynek w połowie zeszłego roku. Obsługują ponad 1000 klientów na terenie całej Polski. I chociaż nie ukrywają, że zaliczyli kilka potknięć, a i konkurencja dała się im we znaki, to robią wszystko, by rozwijać się dla swoich klientów. Pomimo kilku wpadek w doborze personelu i awarii technicznych, a nawet sprawy tak poważnej, jak przerwanie łańcuchów dostaw, nie spoczęli na laurach i po rozwiązaniu wszystkich problemów wewnętrznych z nową energią zabrali się do przygotowywania dla was posiłków. Z pokorą przyjęli krytykę, wprowadzili niezbędne poprawki i wciąż dążą do ideału, tym samym plasując się wśród najlepszych firm cateringowych. O ich jakości zresztą świadczy wielka rzesza ich stałych, zadowolonych klientów.

Propozycja ZdrowoJedz to pięć zbilansowanych posiłków. Dostarczonych tuż pod twoje drzwi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, które dziś są tak ważne. Dostawy codziennie w godzinach od 1:00 do 8:00, o kaloryczności od 1000 do 4500 kalorii. W wersjach: ogólnej, wege, wege+ryba, dla diabetyka i sportowej. Jest z czego wybierać! Zestaw zawiera śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Oczywiście możesz zamówić pod jeden adres kilka zestawów i zaspokoić potrzeby wszystkich domowników/pracowników! Co więcej, ZdrowoJedz często organizuje najróżniejsze akcje promocyjne, koniecznie więc śledź ich stronę. Każdy posiłek zamówić możesz zarówno przez serwis ZdrowoJedz, jak i przez aplikację Zdrowojedz do pobrania ze sklepu App Store lub Google Play.

Ponieważ jakość i zdrowie naszych klientów to dla nas priorytet

Wprowadziliśmy w naszej firmie procedury według zaleceń Sanepidu i WHO, w zakresie ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Każdego dnia, po zakończeniu pracy, pomieszczenia, z których korzystamy, odkażamy i dezynfekujemy. Używają do tego między innymi „zimnej mgły”, czyli nanosrebra koloidalnego o stężeniu 50ppm*. W ten sposób odkażane są szpitale w USA. Dodatkowo nasi pracownic codziennie przed i w trakcie pracy mają kontrolowaną temperaturę ciała, a odpowiednie środki do dezynfekcji rąk gwarantują, że wyprodukowane u nas zestawy są sterylne. Tym samym możecie Państwo zamawiać nasze zestawy bez obaw.
Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*