Reklama

Capgemini chce zatrudnić w Katowicach kolejnych 200 osób

Zdjęcie: https://www.echo.com.pl.

Redakcja
Capgemini zamierza zatrudnić w 2021 w Katowicach 200 osób, głównie specjalistów IT i osoby z dobrą znajomością języków obcych. Będą pracować w nowym biurowcu, przy skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Grundmanna.

Capgemini konsoliduje swoje katowickie biura w jednym miejscu. Firma wynajęła prawie 14 tys. m kw. powierzchni w nowym kompleksie Face2Face Business Campus. Jak informuje w komunikacie prasowym, w 2021 roku zamierza przyjąć do pracy 200 osób, które, podobnie jak obecni pracownicy, będą mogli pracować w modelu hybrydowym – w domu i biurze.

Z pewnością na przestrzeni całego roku wciąż będziemy poszukiwać architektów, konsultantów oraz inżynierów technologii chmurowych, a także specjalistów w zakresie Vmware, Microsoft, Oracle, SQL, Linux. Chłonność branży IT powoduje jednak, że zatrudnienie znajdą osoby o różnym stopniu doświadczenia zawodowego – mówi Artur Kmiecik, dyrektor Cloud & Data Services w Capgemini Polska.

Szansę na zatrudnienie będą mieli nie tylko doświadczeni specjaliści, ale też osoby wchodzące na rynek pracy. Muszą jednak dobrze znać język angielski lub niemiecki albo francuski.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Komentarze

  1. Bob budowniczy 11 marca, 2021 at 12:06 am - Reply

    I bardzo dobrze, więcej miejsc pracy w naszych kochanych Katowicach to tym lepiej dla nas! Nie się w końcu u nas wszystko rozwija.

Dodaj komentarz

*
*