Reklama

Capgemini chce zatrudnić w Katowicach kolejnych 200 osób

Zdjęcie: https://www.echo.com.pl.

Redakcja
Capgemini zamierza zatrudnić w 2021 w Katowicach 200 osób, głównie specjalistów IT i osoby z dobrą znajomością języków obcych. Będą pracować w nowym biurowcu, przy skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Grundmanna.

Capgemini konsoliduje swoje katowickie biura w jednym miejscu. Firma wynajęła prawie 14 tys. m kw. powierzchni w nowym kompleksie Face2Face Business Campus. Jak informuje w komunikacie prasowym, w 2021 roku zamierza przyjąć do pracy 200 osób, które, podobnie jak obecni pracownicy, będą mogli pracować w modelu hybrydowym – w domu i biurze.

Z pewnością na przestrzeni całego roku wciąż będziemy poszukiwać architektów, konsultantów oraz inżynierów technologii chmurowych, a także specjalistów w zakresie Vmware, Microsoft, Oracle, SQL, Linux. Chłonność branży IT powoduje jednak, że zatrudnienie znajdą osoby o różnym stopniu doświadczenia zawodowego – mówi Artur Kmiecik, dyrektor Cloud & Data Services w Capgemini Polska.

Szansę na zatrudnienie będą mieli nie tylko doświadczeni specjaliści, ale też osoby wchodzące na rynek pracy. Muszą jednak dobrze znać język angielski lub niemiecki albo francuski.


Tagi:

Komentarze

  1. Bob budowniczy 11 marca, 2021 at 12:06 am - Reply

    I bardzo dobrze, więcej miejsc pracy w naszych kochanych Katowicach to tym lepiej dla nas! Nie się w końcu u nas wszystko rozwija.

Dodaj komentarz

*
*