Reklama

Były szef KZK GOP został wiceprezesem PKM Katowice

Roman Urbańczyk (z prawej).

G. Ż.
Roman Urbańczyk, były przewodniczący zarządu KZK GOP został powołany przez radę nadzorczą PKM Katowice na wiceprezesa spółki. Pracę zacznie 6 maja. Wiceprezes zarządu ds. techniczno-eksploatacyjnych to nowo utworzone stanowisko w katowickim PKM.

Mając na uwadze bieżącą działalność spółki, dbałość o kondycję finansową, rzetelność i skuteczność wykonywanych zadań, a także rozwój spółki oraz planowane inwestycje i związany z nimi zakres zadań, w tym zakup kolejnych, nowych autobusów, uzasadnione jest wprowadzenie nowego członka zarządu do jego dotychczasowego składu. Kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie nowego członka zarządu w zakresie organizowania i zarządzania komunikacją miejską, będą gwarancją dalszego rozwoju spółki oraz stanowić będą wsparcie w obszarze współpracy z Zarządem Transportu Metropolitarnego – napisała w oświadczeniu Ewa Lipka, rzecznik prasowy UM Katowice.

Roman Urbańczyk kierował KZK GOP od 2004 roku do końca 2018, kiedy to związek został zlikwidowany,  a jego kompetencje przejął Zarząd Transportu Metropolitalnego.

Urbańczyk ma 65 lat i jest już w wieku emerytalnym.


Tagi:

Komentarze

  1. Ulana 25 kwietnia, 2019 at 6:30 pm - Reply

    Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu Zabrza domek… I dalej będę Wam śmiał się w twarz, kierowcy PKM Katowice ze stawką 15,60 zł brutto na godzinę w pierwszym roku pracy…

  2. Helena 19 kwietnia, 2019 at 6:11 am - Reply

    W PKM KATOWICE pieniędzy dla kierowców nie ma ale dla 65letniego emeryta tworzy się fikcyjne stanowisko pracy. Brawo

  3. ! 18 kwietnia, 2019 at 10:54 pm - Reply

    PKM Katowice podobno nie ma kasy na wyższe wynagrodzenia dla kierowców autobusów a tu proszę – znalazły się pieniążki na wysoką wypłatę i utworzenie nowego stanowiska pracy czyli ciepłej posadki nieroba

Dodaj komentarz

*
*