Reklama

Budka kontra Morawiecki: „Ważniejsza od mojego wyniku jest wygrana drużyny”

Ł. K.
Drużyna jutra i drużyna przyszłości. Tak Borys Budka określił dzisiaj kandydatów, którzy powalczą o głosy w okręgu katowickim w nadchodzących wyborach. Lider zapewnia, że ważniejsza od jego indywidualnego wyniku jest wygrana z PiS.

Znane są już wszystkie nazwiska kandydatów Koalicji Obywatelskiej, którzy powalczą o głosy w Katowicach. Dzisiaj przedstawił ich lider listy, Borys Budka. – W przeciwieństwie do naszych rywali prezentujemy bardzo równą listę. Ja jestem tylko kapitanem, ale wszyscy w tej drużynie mają taką samą wartość – mówi Budka. Numer jeden na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu numer 31 zapewnił też, że jego wynik nie jest najważniejszy. – Dla mnie dużo ważniejsze od indywidualnego wyniku jest to, by drużyna jutra, drużyna przyszłości, drużyna Koalicji Obywatelskiej wygrała w naszym okręgu. Dlatego będę bardzo zadowolony i to jest naszym wspólnym celem, by wygrać te wybory jako lista.
W wyborach z listy Koalicji startują nie tylko członkowie PO i Nowoczesnej, ale również Zielonych oraz Śląskiego Porozumienia Wyborczego. Ich atutem ma być to, że wszyscy są stąd. – Bardzo łatwo jest powiedzieć jakiej Polski nie chcemy. Te ostatnie 4 lata jasno nam to pokazały. Ale my chcemy mówić o tym, jakiej Polski i Śląska chcemy. Jesteśmy tutaj codziennie, jesteśmy stąd, mieszkamy tutaj i mamy swoje rodziny. Nie wpadamy tutaj raz na jakiś czas z wizytą jak Mateusz Morawiecki – mówi Monika Rosa, numer 4 na katowickiej liście.

Poniżej wszyscy kandydaci KO z okręgu nr 31:

1. Borys Budka,
2. Ewa Kołodziej,
3. Marek Wójcik,
4. Monika Rosa,
5. Wojciech Król,
6. Urszula Koszutska,
7. Michał Gramatyka,
8. Marek Kopel,
9. Marta Bainka,
10. Ściebiorowski Łukasz,
11. Agnieszka Harmata,
12. Przemysław Sobieszczuk,
13. Anna Zasada-Chorab,
14. Bartosz Karcz,
15. Michał Palka,
16. Alina Bednarz,
17. Karina Siwiec-Magielnicka,
18. Patrycja Pelka,
19. Danuta Kontny,
20. Małgorzata Gościniak,
21. Grażyna Kulik,
22. Katarzyna Błaszczyk-Domańska,
23. Marta Glamb,
24. Ilona Kanclerz.


Tagi:

Komentarze

  1. Ale to już było i nie wróci więcej, ... 23 sierpnia, 2019 at 10:45 pm - Reply

    Jesteśmy tutaj codziennie, jesteśmy stąd, mieszkamy tutaj i mamy swoje rodziny, … które muszą coś jeść, za co się ubrać, zabawić się, … i najlepiej by było gdybyście drodzy wyborcy nam za to zapłacili. A co w zamian ?

Dodaj komentarz

*
*