Reklama

Brutalny napad w Katowicach. Sprawcy zostali zatrzymani

Redakcja
Najpierw chcieli okraść, a potem zaczęli bić. Policjanci z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali sprawców rozboju. 41-letni katowiczanin i towarzysząca mu 24-letnia kobieta napadli na ulicy Armii Krajowej mężczyznę i ukradli mu saszetkę z portfelem. Został on także pogryziony przez psa, którym szczuła go kobieta.

Do napadu doszło po godz. 20. 41-latek wraz z 24-letnią mieszkanką Katowic podeszli do mężczyzny i zażądali od niego pieniędzy. Gdy ten  odmówił, zaatakowali go. Mężczyzna bił przechodnia po całym ciele, a kobieta szczuła go psem, którego przyprowadziła. Napastnicy zabrali mężczyźnie saszetkę z portfelem i uciekli. Na miejsce przyjechali policjanci z oddziału prewencji. Szybko ustalili gdzie mogą przebywać sprawcy rozboju. Kiedy weszli do mieszkania, w którym przebywała para, kobieta wyrzuciła przez okno w kuchni skradziony portfel.

Podejrzani zostali zatrzymani i przewiezieni na komisariat. Przy kobiecie policjanci znaleźli zwitek folii aluminiowej z zawartością amfetaminy. Można było z niej sporządzić prawie 20 dilerskich działek narkotyku. Obydwoje zatrzymani usłyszeli zarzut rozboju. Kobieta odpowie dodatkowo za sprzedaż narkotyków.


Tagi:

Komentarze

  1. Katowbul 2035 25 września, 2018 at 10:07 pm - Reply

    „Złodziejowi i złodziejce obcinajcie ręce w zapłatę za to, co oni popełnili. To jest przykładna kara od Boga” (Koran 5:38).

Dodaj komentarz

*
*