Reklama

Biuro jak wakacje all inclusive. Sprawdź, jak to działa. Za darmo!

Wyobraź sobie biuro, w którym płacisz tylko za te stanowiska, których aktualnie potrzebujesz. Dowolnie ustawiasz nie tylko meble, ale też czas najmu. Skupiasz się na prowadzeniu biznesu, a ktoś inny dba o rachunki, świeżą kawę i sprzątanie. Zbyt idealne, żeby było prawdziwe? Wynajmij biuro w CitySpace i zobacz sam!

CitySpace to biura elastyczne. Dlaczego? Bo dopasowujesz je do swoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni i jednocześnie zapewniamy wysoką jakość usług, niczym w najlepszych hotelach all inclusive. Z nami możesz pracować wtedy, kiedy tego potrzebujesz: biuro jest dostępne całą dobę, przez wszystkie dni w tygodniu. Znajdziesz je na rogu ulic Chorzowskiej i Grundmana w Katowicach. Zamień biuro na CitySpace.

Przede wszystkim: cena

Czy do urlopu all inclusive wynajmujesz cały hotel? Oczywiście, że nie. Tak samo do prowadzenia firmy nie musisz wynajmować całego biura. Czasem wystarczy kilka biurek. Nie musisz przepłacać. Tym bardziej, że w cenie masz kompleksową obsługę: recepcję, sprzątanie, pomoc działu IT i świeżą kawę.

Teraz przez miesiąc możesz bezpłatnie sprawdzić, czy taki format pasuje do twojej firmy. Zdaniem Magdaleny Śnieżek z CitySpace to świetna okazja dla śląskiego biznesu: – Miejsca dostępne są od ręki, tylko minimum formalności. To nowy standard biur w Katowicach. Warto skorzystać, to naprawdę dobra promocja.

Po drugie: wygoda

Ty skupiasz się na biznesie, my zajmujemy się resztą. Zapewnimy wszystko, czego potrzebujesz do pracy: przestrzenie zaprojektowane z myślą o wygodzie – zarówno małe gabinety, jak i otwarte biura czy sale konferencyjne. Znajdziesz u nas w pełni wyposażone kuchnie, budki telefoniczne i miejsca do odpoczynku. Biurem zajmuje się profesjonalna obsługa recepcyjna. Możemy też poprowadzić Twoje wirtualne biuro. Albo dać adres do korespondencji. Jesteśmy po to, by pracowało ci się lepiej.

Po trzecie: umowa

Zapomnij o pośrednikach, wieloletnich umowach i długim okresie wypowiedzenia. Tutaj liczy się elastyczność, także w formalnościach. Masz dużo zleceń i potrzebujesz zwiększyć liczbę zajmowanych biurek? Zapłacisz za tyle miejsca, ile zajmujesz. Jeśli sytuacja zmusi cię do zmiany lokalizacji biura, to z nami obędzie się bez problemów. – Wiemy, że normalną rzeczą w biznesie jest zmiana. Dlatego nie musimy podpisywać długich umów. Wierzymy, że krótsze relacje są równie wartościowe i niemniej emocjonujące – mówi Magdalena Śnieżek.

Po czwarte: lokalizacja

W samym sercu katowickiego biznesu, w nowoczesnym kompleksie Face2Face Business Campus, gdzie znajduje się wiele firm, także międzynarodowych. To jeden z największych kompleksów biurowych wybudowanych w zeszłym roku.

Są tu także restauracje z zewnętrznymi stolikami, boisko sportowe, strefy wypoczynku i różnorodne usługi. Wszystko w jednym miejscu. W kilka minut dotrzesz do nas z dworca PKP za pomocą komunikacji miejskiej. Możesz też przyjechać własnym samochodem i wygodnie zaparkować na parkingu.

Przekonaliśmy cię? To teraz sprawdź nas. Za darmo. Przez miesiąc. Zapraszamy, CitySpace.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*