Reklama

Bilety do Muzeum Śląskiego za pół ceny

Ł. K.
Malarstwo polskie, czas wolny na fotografiach z XIX w., historia Śląska czy przygody Tomka Wilmowskiego. To niektóre z wystaw w Muzeum Śląskim. Teraz będzie można je zobaczyć za pół ceny, przez kilka dni. Promocja rozpoczyna się dzisiaj.

Specjalna promocja w Muzeum Śląskim rozpocznie się w piątek. Przez 3 dni będzie można kupić tańsze bilety na wszystkie wystawy. W tym również te najnowsze „Na tropie Tomka” i „Zaczęło się od ziarna… Historia roślin uprawnych”. Poza tym będzie można zwiedzić wystawę o historii Śląska i obejrzeć obrazy ze zbiorów muzeum. Wszystkie 3 stałe wystawy, czyli Galeria sztuki polskiej 1800-1945, Galeria sztuki polskiej po 1945, Galeria plastyki nieprofesjonalnej, również będą dostępne za połowę normalnej ceny. Na koniec, jeśli dopisze pogoda, goście muzeum wjadą na szyb „Warszawa II”, skąd można oglądać panoramę Katowic.

Wziąć udział w akcji będzie można nie tylko w nowej siedzibie przy ul. Dobrowolskiego 1, ale również w budynku przy al. Korfantego 3. Tam na zwiedzających czekają dwie wystawy, m in. fotoplastykon, czyli zdjęcia z XIX, prezentujące jak wyglądało dawniej spędzanie wolnego czasu.  Promocja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” potrwa do niedzieli. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*