Reklama

Bezpłatne zadaszone lodowisko przy katowickim centrum handlowym

Redakcja
W sobotę 4 grudnia przy centrum handlowym Libero w Katowicach zostanie uruchomione bezpłatne lodowisko. Będzie można wypożyczyć łyżwy i wziąć udział z lekcji nauki jazdy. W weekendy odbywać się będzie dyskoteka na lodzie.

Po rocznej przerwie na placu przy Libero Katowice znów będzie można jeździć na łyżwach. Lodowisko będzie czynne przez cały tydzień, bez względu na pogodę. Jest bowiem zadaszone. Przy lodowisku zostanie otwarta wypożyczalnia łyżew.

Od połowy grudnia startują lekcje nauki na łyżwach prowadzone przez profesjonalnego instruktora. Ta inicjatywa skierowana jest głównie do dzieci.

Dla starszych zaplanowane zostały wieczory z muzyką. Od 18:00 do 21:00 w każdą sobotę na lodowisku grać będzie DJ. Serwowany wtedy będzie bezpłatnie bezalkoholowy grzaniec w dwóch smakach. Bezpłatnie dla wszystkich, którzy pokażą paragon na kwotę co najmniej 20 zł za zakupy w Libero.

Z lodowiska będzie można korzystać cały tydzień, od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00-21:00, a w niedziele w godzinach 11:00-20:00. Przerwę techniczną na konserwację tafli zaplanowano w godzinach 15:00-16:00. Ślizgawka będzie działać do końca lutego 2022 r., z przerwą na dni świąteczne, czyli 25-26 grudnia oraz 1 i 6 stycznia.

Wstęp na lodowisko jest wolny. Początkowo na taflę wejdzie 40 osób, limit ten będzie jednak modyfikowany z uwzględnieniem sytuacji epidemicznej i obowiązujących obostrzeń. Wypożyczenia łyżew na godzinę kosztuje 5 zł. Osoby bez łyżwiarskiego sprzętu, które okażą paragon z Libero o wartości co najmniej 15 zł, będą mogły korzystać z wypożyczalni bezpłatnie przez godzinę.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*