Reklama

Bezdomny zniszczył porsche należące do członka sztabu piłkarskiej reprezentacji Polski

Łukasz Kądziołka
Samochód zaparkowany przed hotelem w centrum Katowic został zniszczony przez bezdomnego. Okazuje się, że porsche należy do lekarza reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Zaparkowany na deptaku na ul. Dworcowej samochód został zdewastowany. Policja zatrzymała mężczyznę, który uszkodził pojazd. Okazuje się, że należy on do jednego z członków sztabu szkoleniowego polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Wczoraj piłkarze rozpoczęli marcowe zgrupowanie i przygotowania przed nadchodzącymi meczami – towarzyskim ze Szkocją i finałowym w eliminacjach do mundialu w Katarze. Jak podaje katowicka Gazeta Wyborcza, uszkodzone porsche pojazd należy do lekarza reprezentacji.

Do Hotelu Monopol kadra dotarła wczoraj około południa. Kilka godzin później do policjantów, którzy mieli pilotować autokar z piłkarzami na Stadion Śląski, podszedł mężczyzna. Poinformował ich, że był świadkiem zniszczenia karoserii zaparkowanego przed hotelem samochodu marki Porsche. Opisał sprawcę i wskazał, gdzie poszedł. Policjanci zatrzymali wandala. Okazał się nim 56-letni mężczyzna, znany katowickim policjantom z kradzieży sklepowych i innych wykroczeń. Mężczyzna nie chciał podać swoich danych i nie ma stałego miejsca zamieszkania. Bezdomny został zatrzymany. Właściciel samochodu wycenił straty na około 4 tys. złotych. Zatrzymany, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, odpowie za zniszczenie mienia.


Tagi:

Komentarze

  1. Robert L 23 marca, 2022 at 10:05 pm - Reply

    Patrzac na zdjęcie to raczej przed hotelem nie zaparkowal

  2. Grucha 22 marca, 2022 at 2:29 pm - Reply

    A jaki mandat dostał pan doktor za rozjeżdżanie Dworcowej?

Dodaj komentarz

*
*