Reklama

Bez powodu kopnął w głowę mężczyznę, który wchodził do studzienki kanalizacyjnej

Łukasz Kądziołka
W centrum Katowic agresor zaatakował mężczyznę w trakcie pracy. Nie miał powodu, ale był bardzo pijany. To osoba z bogatą przeszłością kryminalną.

Atak na 52-letniego mężczyznę w centrum Katowic. Pracował na ul. Warszawskiej przy kanalizacji. Otworzył studzienkę i wchodził do środka, gdy podbiegł do niego młody mężczyzna. Wtedy 52-latek został przez niego kopnięty w głowę. Na miejsce wezwano policję. Po rannego pracownika przyjechała karetka. Miał stłuczenia głowy i inne drobniejsze obrażenia.

Funkcjonariusze szybko znaleźli agresora. 25-letni mieszkaniec Katowic został zatrzymany kilka minut później i trafił do policyjnego aresztu. Badania trzeźwości wskazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu przeprowadzono z zatrzymanym czynności procesowe. Pomimo młodego wieku, 25-latek ma bogatą przeszłość kryminalną. Wcześniej był zatrzymywany m.in. za kradzieże, włamania, pobicie, posiadanie narkotyków, jazdę w stanie nietrzeźwości, paserstwo i oszustwo. Podejrzanemu przedstawiono zarzut uszkodzenia ciała. Może otrzymać surowszą karę, dlatego że popełnił przestępstwo o charakterze chuligańskim.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*