Reklama

Będą kolejne mieszkania przy ul. Ceglanej

Redakcja
Rozpoczyna się budowa III etapu osiedla Ceglana Park. Jak informuje inwestor, prawie połowa dostępnych mieszkań została już zarezerwowana.

W trzecim etapie budowy osiedla powstaną trzy 3-piętrowe budynki. W sumie znajdzie się w nich 196 mieszkań, które będą miały od 25 do 119 m kw. powierzchni. Na parterze budynków znajdą się sklepy i punkty usługowe. Dla mieszkańców dostępnych będzie 209 miejsc parkingowych.

Projektantem osiedla Ceglana Park jest katowicki architekt Wojciech Wojciechowski. Pomiędzy budynkami znajdzie się staw. Warto przypomnieć, że inwestycja powstaje na zasypanym stawie.

Budowa III etapu osiedla Ceglana Park zakończy się z początkiem 2023 roku. Ceny mieszkań zaczynają się już od 7800 zł/mkw.


Tagi:

Komentarze

  1. Gorol z Warszawy 2 czerwca, 2021 at 2:30 pm - Reply

    Hej, to właśnie też mnie ciekawi jak poradzą sobie Ci seryjni wynajmujący, dzielący 2 pokojowe mieszkanko na 693643 mikroapartamentów. Super by było gdyby redakcja portalu zbadała rentowność rynku inwestycyjnego mieszkań w Kato.

  2. P Śl 18 maja, 2021 at 5:22 pm - Reply

    Już od 8 tysięcy za metr,.. To nie dziwota, że Katowice się wyludniają z takimi cenami. Choć z drugiej strony to ciekawe kiedy ta bańka pęknie jeśli większość tych mieszkań jest kupowana pod wynajem.

Dodaj komentarz

*
*