Reklama

30 osób przeciwnych „segregacji sanitarnej” wzięło udział w spacerze ulicami Katowic

Redakcja
Niewielka grupa osób zebrała się dzisiaj na katowickim Rynku, żeby sprzeciwić się „segregacji sanitarnej”. Następnie przemaszerowali ulicami Katowic pod polskimi flagami.

W wielu polskich miastach odbyły się dzisiaj manifestacje przeciwników szczepień przeciwko Covid-19. Zgromadzenia były organizowane o różnych porach dnia. Frekwencja też była różna. Sporo osób pojawiło się na przykład w Lublinie. W Katowicach zaplanowano wydarzenie na godz. 17.00. Uczestnicy zbierali się po cichu, bez krzyków i przemówień. Były dwie osoby z transparentami, ale po chwili odeszły. Po około pół godziny zgromadziło się ostatecznie około 30 osób. Kiedy przeciwnicy szczepień wyruszyli z Rynku, na ul. 3 Maja zaczęli skandować hasła: „stop segregacji sanitarnej”, „łapy precz od naszych dzieci” i pytali, ile trzeba dawek, żeby społeczeństwo się obudziło.

Uczestnicy „spaceru” przeszli również m.in. ulicami Stawową i Staromiejską. Wszystko odbywało się pod okiem policji. Niewykluczone, że takie manifestacje pod nazwami „godzina W” czy „bunt motyli” będą się odbywały cyklicznie. Zapowiedziała to antyszczepionkowa organizacja STOP NOP.


Tagi:

Komentarze

  1. Tk 23 stycznia, 2022 at 7:54 am - Reply

    He he niezła banda oszołomów !!!!!

    • Taki tam 23 stycznia, 2022 at 11:00 am Reply

      Lepsze oszołomy wśród przeszczepów. Autor projektu obowiązkowej szprycy dla plebsu poseł Hoc, zagłosował przeciwko obowiązkowemu szczepieniu posłów i senatorów. Dla tej nadzwyczajnej kasty obowiązek został odrzucony.

Dodaj komentarz

*
*