Reklama

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w katowickiej policji

Nadkom. Arkadiusz Konowalski (pierwszy z prawej) będzie od teraz pełnił obowiązki zastępcy komendata KMP w Katowicach.

Redakcja
Nadkom. Arkadiusz Konowalski awansował na zastępcę komendanta miejskiego policji w Katowicach. Dotychczas pełnił funkcję komendanta komisariatu VI. Jego miejsce zajął podinsp. Grzegorz Pronobis. To ciąg dalszy zmian na stanowiskach kierowniczych w katowickiej policji.

W połowie grudnia z kierowania KMP w Katowicach musiał zrezygnować insp. Paweł Szeląg. O szczegółach piszemy TUTAJ. Dwa tygodnie wcześniej doszło do zmian na stanowiskach kierowniczych w komisariatach IV i V (czytaj TUTAJ). Przyszedł czas na kolejne jednostki.

Grzegorz Pronobis, nowy komendant „szóstki”, dotychczas był naczelnikiem wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu katowickiej komendy.

 

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij