Reklama

Zmiana na stanowisku dyrektora centrum handlowego SCC

Grzegorz Żądło
Monika Pyszkowska nie jest już dyrektorem centrum handlowego Silesia City Center. Obejmie inną funkcję w grupie ECE Projektmanagement Polska, która zarządza SCC. Nowym dyrektorem została Magdalena Gibney, którą współzarządzała już SCC od pół roku.

Po 15 latach zarządzania centrami handlowymi przyszedł czas na nowe wyzwania – mówi nam Monika Pyszkowska. Była już dyrektor SCC przeszła wewnętrzną rekrutację w ECE i obejmie inne stanowisko. – Nie będzie już ono bezpośrednio związane z kierowaniem centrami handlowymi, ale na Śląsku nadal będę bywać – dodaje.

Nowym dyrektorem SCC jest Magdalena Gibney, która dobrze zna specyfikę katowickiego centrum, bo od pół roku brała udział w zarządzaniu nim.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij