Reklama

Zlot food trucków od piątku na Rynku

Łukasz Kądziołka
Będzie w czym wybierać, bo na Rynku pojawi się ponad 20 food trucków. Oprócz jedzenia, będzie pokaz kulinarny i taneczny oraz koncert. Pierwszy zlot w tym roku rozpocznie się w najbliższy piątek i potrwa do niedzieli.

W tamtym roku food trucki na Rynek zjeżdżały się 7 razy. Można je było spotkać także przy okazji różnych imprez m.in. obok MCK. Ostatni zlot odbył się w październiku. Teraz czas na otwarcie tegorocznego sezonu. Jak zawsze, największy będzie wybór hamburgerów. Będzie je serwować 5 ekip. Będzie też wegańska konkurencja – burgery i kebaby bez mięsa. Poza tym hot-dogi, pierogi, naleśniki, szarpana wołowina oraz specjalności m in. kuchni greckiej, meksykańskiej i tajskiej. Na Rynku będzie można nie tylko zjeść, ale również zagłosować na jedzenie. Konkurs na najlepsze danie zlotu w piątek o 15.30. Z kolei w sobotę pokaz kulinarny i degustacja. Będzie można zobaczyć jak przygotowuje się tajski deser sticky rice na słodko, a później spróbować jak to smakuje. Następnie taneczny pokaz szkoły jogi, a na koniec koncert. O godzinie 20 wystąpi katowicki zespół The Paty Is Over. Zlot potrwa od piątku do niedzieli. Jedzenie podczas Rynku Smaków będzie można zamawiać codziennie w godzinach 12-22. Więcej TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij