Reklama

Złodziej żyrandoli został zatrzymany. To 26-latek z Chorzowa

Ł. K.
Mężczyzna ukradł żyrandole z klatki schodowej w centrum Katowic, a policja opublikowała jego wizerunek. Tylko dwa dni były potrzebne, żeby znalazł się w rękach funkcjonariuszy. Niestety skradzionych przedmiotów nie udało się odzyskać.

Złodziej żyrandoli został zatrzymany. Mężczyzna został nagrany przez kamery znajdujące się na klatce schodowej jednego z budynków przy ul. Rymera. Na nagraniu widać jak złodziej wyrywa z sufitu dwie lampy i ucieka. Wartość żyrandoli oszacowano na 800 zł. Policja opublikowała nagranie w poniedziałek. Już wczoraj mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Na dotarcie do niego policjanci potrzebowali zaledwie dwóch dni. Złodziej to 26-letni mieszkaniec Chorzowa. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież. Mimo szybkiej reakcji policjantów, skradzionych lamp nie udało się odzyskać, bo 26-latek oddał je wcześniej do składnicy złomu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij