Reklama

Zderzenie trzech samochodów na ul. Chorzowskiej

Ł. K.
Kierowca Audi wjechał najpierw w tył Opla, a następnie zderzył się czołowo z Citroenem. Chociaż wypadek wyglądał poważnie, to nikomu nic się nie stało. Policjanci są na miejscu i dalej prowadzą czynności. Ruch w kierunku centrum Katowic jest utrudniony.

Kierowca jadący w kierunku Chorzowa, samochodem marki Audi, wjechał w tył Opla. Następnie przejechał przez pas zieleni  i wjechał na jezdnię w przeciwległym kierunku, w stronę Katowic. Wtedy doszło do kolejnego zderzenia z Citroenem. Tym razem czołowego. Było to około godziny 17 na wysokości „Żyrafy”. Żaden z uczestników wypadku nie ucierpiał. Od tamtej pory ruch w tym miejscu w obydwu kierunkach był utrudniony. Teraz ruch w kierunku Chorzowa odbywa się płynnie, ale nadal zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Katowic. Policjanci prowadzą na miejscu pomiary. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Kierowcy powinni omijać to miejsce objazdem przez os. Tysiąclecia.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij