Reklama

Zapadła się droga w centrum Katowic. Wielka dziura na ul. Kilińskiego

G. Ż.
Nad ranem zapadła się droga w centrum Katowic. Na ul. Kilińskiego powstała dziura średnicy kilku metrów. Ulica jest zamknięta. Na razie nie wiadomo na jak długo, bo trwa szukanie przyczyn zapadliska.

Dziura pojawiła się naprzeciwko budynku, w którym mieścił się kiedyś Instytut Pamięci Narodowej. Najpierw otwór miał niewielkie rozmiary, później się powiększył. Na miejscu pracują już różne służby, w tym MZUiM i Katowickie Wodociągi. Nie wiadomo jednak kiedy dziura zostanie załatana. – Najpierw musimy poznać przyczynę zapadnięcia się jezdni. Samo naprawienie drogi bez ustalenia dlaczego dziura powstała nie ma sensu. Poprosiliśmy już o interwencję wodociągi i właściciela sieci ciepłowniczej – mówi Konrad Wronowski, zastępca dyrektora MZUiM w Katowicach.

Ul. Kilińskiego jest zamknięta na odcinku od ul. Żwirki i Wigury do ul. Stalmacha.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij