Reklama

Z Sylwestra w Katowicach będzie można wrócić pociągiem

S. K.
Koleje Śląskie przygotowały specjalne połączenia, którymi będzie można wrócić z Sylwestra w Katowicach. Pociągi dojadą do 14 miejscowości w całej aglomeracji górnośląskiej i w Zagłębiu.

Pociągów będzie sześć. Najpierw dojadą do Katowic z przystanków: Tychy Lodowisko (odjazd o godz. 00:32), Gliwice (odjazd o 00:30) i Zawiercie (odjazd o 0.15). Po postoju w Katowicach ruszą w drogę powrotną: do Tychów Lodowiska o 01.20, do Gliwic o 1.10, do Zawiercia o 01.15. Ceny biletów będą takie same, jak na co dzień.

Pociągi będą zatrzymywać się na przystankach:

  • linia Katowice – Zawiercie:

Katowice – Katowice Zawodzie – Katowice Szopienice Południowe – Sosnowiec – Będzin – Będzin Miasto – Będzin Ksawera – Dąbrowa Górnicza – Dąbrowa Górnicza Gołonóg – Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Dąbrowa Górnicza Sikorka – Chruszczobród – Wiesiółka – Łazy – Zawiercie

  • linia Katowice – Tychy Lodowisko:

Katowice – Katowice Brynów – Katowice Ligota – Katowice Piotrowice – Katowice Podlesie – Tychy – Tychy Zachodnie – Tychy Aleja Bielska – Tychy Roweckiego – Tychy Lodowisko

  • linia Katowice – Gliwice:

Katowice – Katowice Załęże – Chorzów Batory – Świętochłowice – Ruda Chebzie – Ruda Śląska – Zabrze – Gliwice.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij