Reklama

Z Pyrzowic na Wyspy Kanaryjskie. Nowe połączenie Wizz Air

Z lewej Artur Tomasik, prezes GTL, z prawej Gabor Vasarhelyi.

Grzegorz Żądło
Od października będzie można polecieć z lotniska w Pyrzowicach na Teneryfę i Lanzarote. Nowe połączenia z Katowice Airport uruchomi węgierska linia niskokosztowa Wizz Air.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji Wizz Air, zapowiedział dziś w Katowicach, że pierwszy lot na Lanzarote odbędzie się 3 października. To połączenie będzie realizowane raz w tygodniu, w czwartki. Częściej, bo w poniedziałki i piątki, będzie można polecieć z Pyrzowic na Teneryfę. Połączenie zostanie uruchomione 31 października. Ceny biletów na loty zaczynają się od 249 zł.

Za taką samą kwotę można próbować kupić bilet na kolejne nowe połączenie, do Dubaju. Po umieszczeniu go w systemie rezerwacyjnym zainteresowanie okazało się tak duże, że Wizz Air postanowił zwiększyć częstotliwość lotów. Od 1 listopada z Katowice Airport samoloty będą latać do Dubaju we wtorki, czwartki i soboty.

W ubiegłym roku węgierska linia przewiozła z i do Polski 6 mln pasażerów. 1/4 z nich przypadła na lotnisko w Pyrzowicach.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij