Reklama

Z Pyrzowic do Amsterdamu. Nowe połączenie lotnicze

Ł. K.
Dzisiaj pierwszy samolot wyleciał z Pyrzowic do Amsterdamu. Do stolicy Holandii pasażerowie będą mogli polecieć 3 razy w tygodniu. Ceny biletów zaczynają się od 79 zł w jedną stronę.

Budżetowa linia lotnicza Transavia uruchomiła stałe połączenie z Katowic do Amsterdamu. To nowy przewoźnik w Pyrzowicach. Pierwszy samolot na nową trasę wyleciał dzisiaj o godzinie 9. – O połączenie do stolicy Holandii zabiegaliśmy od dłuższego czasu. Cieszymy się, że Transavia przekonała się do naszych argumentów i uruchomiła trasę do Amsterdamu – mówi Artur Tomasik, prezes Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego.

Samoloty z Pyrzowic do Amsterdamu będą latały 3 razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Bilet w jedną stronę będzie można kupić od 79 zł.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij