Reklama

Wystawa starych samochodów w SCC

Zdjęcia: www.facebook.com/silesiacitycenterkatowice.

Redakcja
Do 19 czerwca w centrum handlowym Silesia City Center można obejrzeć wystawę kilkunastu samochodów wyprodukowanych w pierwszej połowie XX wieku. Są m.in. Ford T., Buick V 25, Dodge Standard Touring, Whippet Willys 96 i Overland 1926. Na wystawie dominują marki amerykańskie, ale są też samochody czeskie i niemieckie.

Auta prezentowane są w indywidualnych scenografiach, wykorzystujących elementy lat 20. i 30. Stroje z tamtych lat mają też manekiny, które współtworzą wspomnianą scenografię.

Główna część wystawy mieści się na Placu Śląskim, na którym znajduje się 9 samochodów. Pozostałe pojazdy zostały wystawione na Placu Tropikalnym i w jego okolicy. Podczas weekendów do dyspozycji odwiedzających będą też eksperci, których będzie można zapytać o poszczególne samochody.

Wystawa jest czynna w godzinach otwarcia SCC. Wstęp jest bezpłatny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij