Reklama

Wystawa ludzkich ciał w Katowicach: rozdajemy bilety

G. Ż.
Wzbudza kontrowersje, ale i zachwyt. Niektórzy uważają ją za profanację ludzkiego ciała, inni wręcz przeciwnie – za pokazanie jego piękna. Wystawę Body Worlds, którą od kilku tygodni można oglądać w Supersamie, kilku naszych czytelników zobaczy za darmo. Dziś rozdamy dwie pojedyncze wejściówki na wystawę. Szczegóły znajdą się w naszym newsletterze, który wyślemy o godz. 12.

W Supersamie na poziomie +2, można zobaczyć m.in. płody w poszczególnych fazach rozwoju, dorosłych w trakcie uprawiania sportu oraz słynną scenę z filmu Titanic. Jednak dużą część stanowią pojedyncze organy i promocja zdrowego trybu życia. Można porównać zdrowe płuca i te należące do palacza, zobaczyć jak wygląda przekrój poprzeczny uda otyłego człowieka oraz czym różnią się kobiece piersi po operacji plastycznej od tych naturalnych.

O szczegółach wystawy oraz o tym jak powstawała można przeczytać TUTAJ.

Dla naszych czytelników mamy dzisiaj dwie pojedyncze wejściówki na wystawę. Informacje o tym jak je zdobyć znajdzie się w naszych newsletterze, który wyślemy o godz. 12.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij