Reklama

Wypadek w centrum Katowic. Jedna osoba trafiła do szpitala

Ł. K.
Trzy pojazdy zderzyły się na ruchliwym skrzyżowaniu w centrum Katowic. Wypadek wyglądał groźnie, jedna osoba trafiła do szpitala. Od około dwóch godzin ruch w tym miejscu jest utrudniony.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych i motocykla na ruchliwym skrzyżowaniu w Katowicach doszło kilka minut po godzinie 13. Samochody suzuki grand vitara i opel astra zostały poważnie uszkodzone, a motocykl przewrócony. Wypadek miał miejsce u zbiegu ulic Chorzowskiej i Grundmanna. Kierowca opla został przewieziony do szpitala. Jego zdrowie nie jest zagrożone, karetka zabrała go w celu przeprowadzenia dokładniejszych badań. Ruch w kierunku centrum Katowic był utrudniony i odbywał się jedynie dwoma pasami. Teraz pojazdy zostały już usunięte z jezdni, a strażacy sprzątają miejsce wypadku. Jeszcze nie wiadomo kto zawinił. Jak informuje kom. Aneta Orman, oficer prasowy KMP w Katowicach, policyjny technik przeprowadził oględziny po zdarzeniu i teraz będą ustalane jego szczegóły.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. mirek Październik 19, 2017 at 8:49 am - Odpowiedz

    Kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu. Ludzie! Patrzecie na światła! Co drugi dzień widzę wariata, który przelatuje na późnym żółtym…

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij