Reklama

Wypadek autobusu komunikacji miejskiej. Ranne są dwie osoby

Fot. Jakub Patelski.

Łukasz Kądziołka
Autobus komunikacji miejskiej zderzył się z taksówką na południu Katowic. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Na miejsce pojechała karetka i cały czas pracują policjanci. Są duże utrudnienia i tworzą się korki. Zwłaszcza na ul. Jankego.

Wypadek na południu Katowic. Autobus komunikacji miejskiej zderzył się z taksówką. Do wypadku doszło ok. godziny 13 na skrzyżowaniu ul. Jankego i ul. Ziołowej. Na razie nie wiadomo w jaki sposób zderzyły się dwa samochody. Pasażerowie autobusu linii nr 9, który brał udział w wypadku, musieli wysiąść z pojazdu. Po wypadku dwie kobiety skarżyły się na obrażenia. Jedna z nich miała rozciętą głowę. Na miejsce pojechała karetka pogotowia ratunkowego. Pracują tam też policjanci, którzy ustalają szczegóły zdarzenia.

Około godziny 15.00 czynności policji na miejscu wypadku zostały zakończone, a ruch u zbiegu ulic Jankego i Ziołowej został przywrócony.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij