Reklama

Wykonawca biurowca .KTW ukarany mandatem za błoto na drodze

Po interwencji straży miejskiej wykonawca prac intensywnie czyścił ulice wokół placu budowy biiurowca .KTW.

Rozpoczęte niedawno prace przy budowie pierwszego biurowca .KTW już dały się zauważyć poza terenem budowy. Z powodu warstwy błota, naniesionej przez samochody wykonawcy na Al. Roździeńskiego i ul. Olimpijską, kierownik budowy został ukarany mandatem.
Błoto na Al. Roździeńskiego
Błoto na skrzyżowaniu ul. Olimpijskiej i Al. Roździeńskiego.

Samochody wyjeżdżające z budowy biurowca .KTW nanoszą błoto na ulice wokół inwestycji. Ciemna smuga rozjeżdżonej ziemi ciągnęła się przez ul. Olimpijską i Al. Roździeńskiego niemal do Ronda. Dlatego interweniowała straż miejska, która ukarała mandatem kierownika budowy. Zobowiązała go do też do częstszego sprzątania ulic.

Jako inwestor dokładamy wszelkich starań by prace budowlane nie wiązały się z nadmierną uciążliwością dla mieszkańców Katowic. Wystąpimy do generalnego wykonawcy, firmy STRABAG, o zwrócenie szczególnej uwagi na samochody, które wyjeżdżają z placu budowy – mówi Marta Stach z biura prasowego TDJ Estate.

JK

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij