Reklama

Wstęp wolny na Gwiezdne Wojny

Ł. K.
Dzisiaj bardzo ważny dzień dla wszystkich miłośników serii. Kina będą oblężone przez widzów niezależnie czy wolą ciemną, czy jasną stronę mocy. Można iść na premierę lub wybrać trochę mniej zatłoczoną salę. Będzie szansa przypomnieć sobie ostatnią część kultowych Gwiezdnych Wojen.

Fani zmagań Sithów i Jedi pewnie już dawno zarezerwowali sobie wieczór na seans w jednym z dużych kin. Na dzisiejszej premierze Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie na pewno pojawią się tłumy. Mniej tłoczno będzie za to w American Corner. Tam, po raz kolejny, w dniu premiery najnowszej części zostanie pokazana ta poprzednia. Organizatorzy zapraszają wszystkich, najlepiej przebranych za ulubione postaci z kultowej serii.
Projekcja filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy o godzinie 18 na wydziale matematyki Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa  14, pawilon D – s. 438). Wstęp wolny. Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

 

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij