Reklama

Wojciech Cygan zrezygnował z funkcji prezesa GKS Katowice

G. Ż.
Po dzisiejszej porażce piłkarzy GKS Katowice z Zagłębiem Sosnowiec 0:3 Wojciech Cygan zrezygnował z funkcji prezesa klubu. W ciągu kilkunastu tygodni to już druga dymisja złożona przez Cygana, ale tym razem rezygnacja jest nieodwołalna.

GKS fatalnie rozpoczął sezon II ligi (nazywanej I). W ośmiu meczach zdobył 8 punktów. Dwa mecze wygrał, dwa mecze zremisował, a cztery przegrał. Decyzję o rezygnacji prezes podjął po dzisiejszej porażce w zaległym meczu w Sosnowcu. Podobnie zachował się pod koniec maja, kiedy po przegranej z MKS Kluczbork, GKS stracił szansę na awans. Wtedy jednak prezydent Katowic poprosił Cygana oraz wiceprezesa Marcina Janickiego, żeby dymisje wycofali. Tak się stało. Teraz ma być inaczej. – Moja decyzja jest definitywna – poinformował nas  dziś wieczorem Wojciech Cygan.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij