Reklama

Wizz Air uruchamia nowe trasy z Pyrzowic. Zwiększa też liczbę samolotów

G. Ż.
Wizz Air ogłosił dzisiaj uruchomienie siedmiu nowych tras z lotniska „Katowice” w Pyrzowicach. W przyszłym roku węgierski przewoźnik planuje też zwiększyć liczbę połączeń na dotychczas obsługiwanych trasach i podstawić na stałe kolejny samolot do Pyrzowic.

Od marca samoloty Wizz Air będą latać do Lwowa, a od czerwca do Charkowa na Ukrainie, Faro i Porto w Portugalii, Malagi w Hiszpanii, Monachium Memmingen w Niemczech i Podgoricy w Czarnogórze. Zwiększy się także liczba lotów do ośmiu już obecnych w siatce połączeń miejsc.

Po uruchomieniu nowych kierunków, Wizz Air będzie woził pasażerów z Katowic na 42 europejskie lotniska. Żeby obsłużyć zwiększoną liczbę połączeń, węgierska linia dostawi do Pyrzowic siódmy samolot, powiększając tym samym swoją bazę. Zamknie za to bazę w Lublinie.

Ceny biletów na nowe trasy zaczynają się od 39 zł w jedną stronę.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij