Reklama

Większe biuro i więcej pracowników. Groupon zatrudnia w Katowicach

Ł. K.
Groupon rozszerza działalność w Katowicach. Firma powiększy swoje biuro w centrum miasta i planuje zatrudnić kolejnych pracowników. Poszukiwane są osoby z wyższym wykształceniem i dobrą znajomością języków obcych.

Groupon wprowadził się do Supersamu w kwietniu zeszłego roku. Teraz firma zapowiada rozszerzenie działalności. Będzie się ono wiązało z powiększeniem powierzchni biurowej. Będzie to dodatkowo 1 tys. m kw. na jednym z pięter centrum handlowego przy ul. Skargi znajdzie się lokalne centrum innowacji i siedziba ekspertów w obszarach zarządzania treścią, robotyki i automatyzacji. Zespół inżynierów w katowickim oddziale Groupona pracuje m.in. nad budową zintegrowanych rozwiązań i rozwoju sztucznej inteligencji na potrzeby zarówno klientów, jak i pracowników Groupon. Oprócz rozbudowy biura, Groupon w Katowicach planuje zatrudnić kolejnych 100 osób. – Szukamy osób z wyższym wykształceniem, zainteresowanych pracą w międzynarodowej organizacji – mówi Oltion Berberi, z Centrum Usług Wspólnych Groupon w Katowicach. Pierwsi pracownicy rozpoczęli pracę w nowej przestrzeni już na początku lipca. Trwająca rekrutacja obejmuje stanowiska takie jak: Software Engineers – Conversational Artificial Intelligence and BOT development (CABOT), Business Analystsczy System Support Administrator.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij