Reklama

Wiadukty nad aleją Roździeńskiego zostaną wyremontowane

Wiadukty nad S86. Źródło: Google Street View

S. K.
GDDKiA wyremontuje wiadukty nad drogą S86 (al. Roździeńskiego), po których przebiega ulica Bohaterów Monte Cassino. Inwestycja będzie kosztować prawie 19 mln złotych, a pieniądze będą pochodzić z budżetu państwa.

Prace remontowe wykona Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Program inwestycji został już zatwierdzony przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Koszt inwestycji szacowany jest na 18,8 mln złotych. Jak podaje rzecznik prasowy GDDKiA w Katowicach Marek Prusak, przyczyną remontu jest zły stan techniczny obiektów. Wiadukty nie są też dostosowane do liczby przejeżdżających teraz przez nie pojazdów. Rozpoczęcie prac planowane jest na 2019 rok, zakończenie – na 2020.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij