Reklama

Weekend z szachami na katowickim Rynku

Łukasz Kądziołka
Przez cały weekend będzie można pograć przy jednym z 20 stołów rozstawionych na katowickim Rynku. Będą szachowe quizy i rodzinny turniej szachowy. Są też inne gry w wersji XXL.

Pierwsza edycja imprezy w licpu spotkała się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców. Podczas II. Wakacyjnych rozgrywek szachowych będzie można zmierzyć się z innymi przy jednej z 20 szachownic. Będą też szachy w wersji XXL, ale nie tylko. Będzie można też zagrać w gigantyczną jengę, chińczyka i warcaby. Odbędzie się spotkanie z Jackiem Gajewskim, pasjonatem szachów. Dla rodzin przygotowano turniej szachowy (rodzic + dziecko vs. rodzic + dziecko). Nie zabraknie szachowych quizów. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali upominki. Zadbano też o żołądki uczestników. Otwarta będzie mała strefa gastronomiczna. Szachowe atrakcje na Rynku będą czynne od piątku do niedzieli w godzinach 10-20. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij