Reklama

Weekend z szachami na katowickim Rynku

Redakcja
Wakacyjne rozgrywki szachowe po raz kolejny odbędą się na katowickim Rynku. Każdy będzie mógł nauczyć się zasad gry w szachy lub rozegrać pojedynek z wybranym przeciwnikiem. Będą też inne gry w wersji XXL.

Jeśli ktoś zostanie na weekend w Katowicach, to może wziąć udział w szachowym wydarzeniu. Uczestnicy mogą nauczyć się gry w szachy lub zmierzyć z innymi graczami. Również bardzo doświadczonymi. Podczas dwudniowej imprezy odbędzie się spotkanie z Jackiem Gajewskim, pasjonatem i trenerem szachowym. Na koniec każdego dnia rozegrana zostanie symultana na 20 szachownic. Na Rynku pojawią się też szachy, warcaby i Jenga w wersji XXL. Wakacyjne rozgrywki szachowe w sobotę i niedzielę w godz. 12-19. Wstęp wolny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij