Reklama

We wtorek w Katowicach Europejski Kongres Jakości

Fot. jakoscroku.pl

G. Ż.
Już po raz trzeci, ale pierwszy w Katowicach, odbędzie się Europejski Kongres Jakości. Oprócz wykładów i prelekcji, będą też wyróżnienia. Organizator wręczy certyfikaty Jakość Roku. Przyznawany są one firmom, organizacjom, instytucjom naukowo-badawczym, których produkty, usługi czy rozwiązania charakteryzuje wysoka jakość. Impreza odbędzie się w hotelu Monopol.

Główną część wydarzenia stanowić będą panele tematyczne, dyskusje oraz studia przypadków. Wystąpią przedstawiciele Grupy Atlas, IBM, ZIPP, Rekopolu, Sądeckich Wodociągów, Cartrac Polska, Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM oraz organizacji DEKRA, KAIZEN Institute Poland, Quality Austria-Polska, Quality Austria i European Organization for Quality. Swój panel poprowadzą także trenerzy biznesu Magdalena Robak i Jacek Masłowski.

Kongres odbędzie się we wtorek 28 marca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegóły oraz zapisy dostępne są TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij