Reklama

W weekend ostatni w tym roku zlot food-trucków na Rynku. Rozdajemy vouchery na posiłki

Redakcja
Od piątku do niedzieli odbędzie się ostatni w tym roku zlot food-trucków na Rynku. Będzie nie tylko jedzenie, ale i niespodzianki. Dodatkowo, zbierane będą pieniądze na pomoc dla chorej dziewczynki. Dla naszych czytelników mamy bezpłatne vouchery na posiłki.

Tym razem na Rynku będzie można posmakować m.in. kuchni azjatyckiej, portugalskiej, żydowskiej czy meksykańskiej. Nie zabraknie także słodkości, jak zwykle przyrządzanych na oczach klienta. Na Rynku będzie można spotkać kucharzy z programu „Hell’s Kitchen” oraz bohaterów „Biznesu na Kółkach” (Discovery Channel Polska). Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyć będzie muzyka grana przez śląskich DJ-ów oraz koncerty. Oprócz tego w czasie zlotu, po raz kolejny, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie niespełna rocznej Mai – córki jednej z food truck’owych ekip (szczegóły: TUTAJ).

Food-trucki będą serwować jedzenie w piątek i sobotę od 12 do 22, a w niedzielę od 12 do 20. Dla naszych czytelników mamy pięć bezpłatnych voucherów. O tym jak je zdobyć, poinformujemy w naszym newsletterze, który wyślemy dzisiaj (środa) o godz. 18.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij