Reklama

W Starej Ligocie powstanie duża siłownia

Szymon Kosek
Jeszcze do niedawna stała tu kotłownia, nieużywana już od kilkunastu lat. Kilka dni temu przy ul. Wodospady 4 rozpoczęła się rozbiórka budynku. Niedługo powstanie tu siłownia.

Swój ośrodek w Starej Ligocie będzie miała sieć Smart Gym. Jej siłownie działają już m.in. w Gliwicach, Zabrzu, Sosnowcu, Bielsku-Białej i Opolu. Ta w Katowicach będzie mieć 4 kondygnacje i ok. 3000 m2 powierzchni. W środku znajdzie się miejsce m.in. na strefy cardio, maszyn izotonicznych, maszyn półwolnych i salę fitness. Będzie też możliwość skorzystania z zajęć prowadzonych przez instruktorów, np. zumba, tabata czy siłowy trening obwodowy. Osoby, które dopiero zaczną chodzić na siłownię, będą mogły przychodzić na specjalne zajęcia dla początkujących. Lokal będzie czynny 24 godzin na dobę. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zostanie otwarty w pierwszym kwartale 2018 roku.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Błażej Luty 12, 2018 at 6:00 pm - Odpowiedz

    W tych miastach Sosnowcu, Bielsku-Białej i Opolu tam Smart Gym nie ma

  2. Kasia Luty 2, 2018 at 5:22 pm - Odpowiedz

    Super już nie mogę się doczekać 🙂

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij