Reklama

W sobotę w kinie Światowid premiera najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego

źródło: http://las4rano.centralafilm.pl/

Szymon Kosek
Jan Jakub Kolski znany jest z takich dzieł jak „Jasminum” czy „Pornografia”. Najnowszy obraz reżysera został nakręcony na podstawie jego własnej książki. Dziś wieczorem w Światowidzie premiera filmu „Las, 4 rano”.

Premierę uświetni spotkanie z reżyserem, które odbędzie się po projekcji. Początek seansu o godz. 17.15. Bilety wciąż są dostępne na stronie Filmowa.net.

Film opowiada historię Forsta, bogatego i dobrze ustawionego mężczyzny, który z dnia na dzień porzuca korporację, w której jest wiceprezesem. Robi to w sposób nie pozostawiający żadnych szans na powrót. Zamiast tego wybiera życie w lesie, w samodzielnie zbudowanej lepiance. Jest spokojnie, do czasu, aż do jego samotni trafia 13-letnia Jadzia. W filmie występują m.in. Krzysztof MajchrzakOlga BołądźMaria Blandzi.

Jan Jakub Kolski za swoje filmy był nagradzany na festiwalu w Gdyni, jest też kilkukrotnym laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł. Oprócz produkcji fabularnych, reżyser jest też autorem wielu filmów przyrodniczych, dokumentalnych, a także reportaży podróżniczych.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij